Przedsionki

Przez ponad 55 lat oferujemy szeroką gamę przedsionków z akcesoriami dodatkowymi.
Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z innowacyjnym designem oraz dbałością o najmniejsze detale w służbie Twojego komfortu.

NOWA KOLORYSTYKA W KOLEKCJI ISABELLA

Kolekcjana sezon 2021 została uzupełniona o nowy kolor: ETNA.

North

Kolekcja NORTH zabierze Cię z powrotem do natury, tam, gdzie zaczęło się życie na campingu: na otwartej przestrzeni. Bez filtrów - tylko czysta natura. NORTH to powrót do prostego życia w zmodernizowanej formie XXI wieku z komfortem i elegancją. Projekt NORTH jest prosty, a kolory wyciszone, dzięki czemu możesz cieszyć się naturą taką jaka jest. Artystyczny i piękny. A co najważniejsze, widać związek z naturą północy i skandynawską tradycją wzornictwa.

Przedsionek north

Dawn

Kolekcja DAWN to kolory mglistego poranka, porannych krajobrazów. To ten moment dnia, kiedy wszystko wydaje się magicznie zasłonięte, a dźwięki są stłumione. I tylko czuć delikatną bryzę. Kolekcja DAWN zaprasza na spokojne życie na kempingu, gdzie tempo spowalnia, a natura wysuwa się na pierwszy plan. Projekt kolekcji DAWN jest stonowany i harmonizuje z łagodnymi tonowymi barwami, które epatują spokojem i mobilizują do zatrzymania się.

Przedsionek Dawn

Flint

Kolekcja FLINT inspirowana jest wyglądem krzemienia, który powstał w sposób naturalny podczas spotkania morza z ziemią. Na przestrzeni dziejów krzemień odegrał ważną rolę w zagospodarowaniu ognia. FLINT przypomina nam o naszych przodkach i ich zdolności do przetrwania w czasem trudnej naturze dzięki prostym środkom . Ta szorstka i nieskażona natura sprawia, że kolekcja FLINT jest nowym doświadczeniem. Punkt wyjścia do zaprojektowania kolekcji FLINT tworzy historia. Roztacza pierwotną siłę - ciemne odcienie szarości, które zderzone z twardymi krawędziami wytwarzają niezwyciężoną energię.

Przedsionek Flint


Etna

ETNA utrzymana jest w odcieniach szarości, kolorystyka zainspirowana śródziemnomorskim krajobrazem z jego ciepłymi i naturalnymi kolorami -„Orzech” i „Wulkan”

Przedsionek etna
Przedsionek Isabella Capri North
Capri North
Przedsionek Isabella Prisma SEED
Prisma Seed
PENTA ETNA
Commodore DAWN / NORTH
AMBASSADOR DAWN
forum etna
FORUM ETNA